facebook googleplus linkedin menu twitter user

  • en
  • nl

Coffee Tea & Investment | Erasmus Center for Entrepreneurship | 3-7-18

 

Geen zomerstilte maar een grote opkomst bij de Coffee Tea & Investment op 3 juli jl.! Er waren maar liefst 17 aanmeldingen om kennis met ons te komen maken en met 9 van onze leden hadden we voor alle ondernemers genoeg tijd om met hen in gesprek te gaan. Alle ondernemers en investeerders hebben van een leuke eerste kennismaking kunnen genieten. Van één ondernemer, die zijn gesprekspartner blijkbaar zo goed heeft uitgekozen en die geselecteerd is voor de Proposition Preperation Day, hebben we bericht terug gekregen dat hij zo enthousiast is over het eerste gesprek dat hij zijn vakantie uitstelt omdat hij “zo’n kans niet aan zich voorbij wil laten gaan”.

Daarnaast hebben een aantal oud leden enkele nieuwe(re) leden voor het eerst ontmoet.

 

              

Volgende maand; Bier, BBQ & Investment!

Volgende maand op het strand van Scheveningen een heuse BBBQ&I. Degene die al vaker geweest zijn, weten dat je deze niet mag missen. Vanaf 3 uur op de Buena Vista Social Club in Scheveningen!

Donderdag 9 augustus 2018, vanaf 15:00, Buena Vista Beach Club, Strand Noord 18, Scheveningen

We hopen dat je erbij bent. Voor ons handig wanneer je het Charlotte alvast even laat weten.