facebook googleplus linkedin menu twitter user

  • en
  • nl

Aanwinst voor de organisatie van de Investeerdersclub; Welkom Charlotte!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Graag stellen we Charlotte van Slobbe aan je voor.

Charlotte heeft ruime ervaring als project manager bij Suikeroom.org. Het bij elkaar brengen van ondernemers en investeerders geeft haar een kick. De ondernemer helpen met voorbereiden ligt dicht bij haar natuurlijk aard. Voor ons als bestuur is dat erg leuk om te zien.

Charlotte solliciteerde aanvankelijk op de bestuursfunctie ‘Partnerships, Relaties & Samenwerking’, maar toen ze hoorde dat wij ook op zoek waren naar ondersteuning was 1 en 1, 2. We hebben nu dus senior ondersteuning, één centraal aanspreekpunt voor investeerders en ondernemers en iemand voor partnerships en samenwerkingen.

Wij hopen van harte dat Charlotte de komende jaren onze club gaat leiden!,

Keith, Jelle en Lodewijk